İnsan Kaynakları Politikası

Temelleri 1987 yılında atılan Özsoy Kozmetik San. Tic. A.Ş ve TMC Özsoy Kozmetik San. Tic. ve Ltd. şirketleri üretim, yönetim ve pazarlama departmanlarında 200'ü aşkın nitelikli personeli istihdam etmekdetedir. İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan genel müdürlük ve üretim tesislerinin yanı sıra İstanbul, Ankara, Antalya ve Adana'da bulunan bölge ofislerinde faaliyetlerini yürüten şirket, en önemli avantajının, barındırdığı yüksek kaliteli insan kaynağı olduğunun bilincindedir. Eğitim faaliyetleri, kişisel gelişim seminerleri ve kurum içi verimliliği arttırmaya yönelik etkinlikleri organize eden yönetim birimleri bağlı birimlerdeki personellerle sürekli etkileşim halinde çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye ve Dünya pazarında ortaya çıkan teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakından takip eden firma, çalışanlarını ekip ruhu, dinamizm, istikrar ve sürekli gelişim kavramları etrafında şekillendirmekte ve stratejisini bu yönde belirlemektedir.

Organizasyon Yapımız

Olanaklarımız

Özsoy Kozmetik firması çalışanlarının motivasyonu ve mutluluğunu önemser. Personellerimizin çalıştıkları bölüm ve iş tanımlarına uygun olarak sağlanan ücret, prim, çeşitli sosyal yardımlar ve servis olanağı bulunmaktadır. Ayrıca Özsoy'da, hastalık, evlilik, ölüm, doğum ve süt izni gibi izin hakları geçerlidir.

Açık Pozisyonlar

Kozmetik sektöründe Türkiye'nin önde gelen firmalarından biri olan Özsoy Kozmetik gelişen ve büyüyen organizasyonu içinde yer alacak ekip ruhuna sahip çalışma arkadaşları arıyor. Özsoy Kozmetik firmasının üretim, yönetim ve satış departmanlarında görevlendirilmek üzere aday havuzuna alınan özgeçmişler, ilgili pozisyonla ilgili ihtiyaç doğması halinde değerlendirilmeye alınmaktadır.

PozisyonŞehirTarih
Saha Satış Uzmanıİstanbul26.02.2012
Genel BaşvuruTüm Türkiye26.02.2012

Pozisyon: Saha Satış Uzmanı

Şehir: İstanbul

Aranılan Nitelikler:

Presentable ve proaktif, Makyaj yapmayı bilen ve keyif alan, Satış konusunda deneyimli, İletişimi güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Ulaşım problemi olmayan İstanbul'da ikamet eden

İş Tanımı:

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan parfümeri noktalarında Özsoy Kozmetik'e ait markaların ürün tanıtımı ve satışını gerçekleştirecek saha satış uzmanları aranmaktadır.


Başvuru Yap
İletişim Bilgileri
Özgeçmişinizi Yükleyebilirsiniz

Önyazı